Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja

Przydatne linki

Polecamy

Gmina Sitkówka-Nowiny

Gmina
Sitkówka-Nowiny

Szukaj w serwisie:
06-08-2017

Drugi seans kina letniego za nami

"Seksmisja" w Nowinach

Drugie letnie spotkanie miłośników kina przyciągnęło wiele osób. Na terenie rekreacyjnym przy boisku „Orlik” w Nowinach odbył się seans kina letniego, podczas którego można było obejrzeć film „Seksmisja”. Został on wybrany przez internautów w drodze głosowania na profilu fejsbukowym gminy. Ich aktywność została nagrodzona – wszyscy, którzy wskazali propozycję tytułu filmu otrzymali wejściówki na basen letni w Nowinach.

- Cieszę się, że nasza propozycja przypadła do gustu mieszkańcom gminy. Wydarzenie zgromadziło naprawdę wiele osób – mówił wójt gminy Sebastian Nowaczkiewicz. - To świetny pomysł na spędzenie sobotniego wieczoru w naszej gminie i alternatywa na nudny wieczór przed telewizorem w domu. Kocyki, leżaki, tłum ludzi – to naprawdę robi klimat. Mam nadzieję, że takich imprez będzie coraz więcej – mówiła  uczestniczka Ania.

Bohaterowie filmu Maks i Albercik biorą udział i w eksperymencie prof. Kuppelweiser'a - mają zostać zahibernowani. Gdy budzą się w podziemnym laboratorium okazuje się, iż jest rok 2044, a oni na dobre przespali wojnę nuklearną, która spowodowała "wyginięcie" mężczyzn. Na domiar złego, kobiety które jako jedyne przeżyły wojnę, chcą przeprowadzić na nich operację zmiany płci.
Postapokaliptyczna wizja świata opanowanego przez kobiety już od ponad 30 lat bawi pokolenia widzów na całym świecie. Tak było i tym razem w Nowinach.

Kolejny seans kina letniego już 25 sierpnia.

 

Kalendarz

Gmina
Sitkówka-Nowiny


Projekt i realizacja: RED9.pl