Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja

Przydatne linki

Polecamy

Gmina Sitkówka-Nowiny

Gmina
Sitkówka-Nowiny

Szukaj w serwisie:
05-12-2017

Zabawa Mikołajkowa w Woli Murowanej

Były prezenty i świetna zabawa

Do gminy Sitkówka-Nowiny dotarła Magia Świąt.

W poniedziałkowe popołudnie do remizy OSP w Woli Murowanej przybył najprawdziwszy Święty Mikołaj, aby obdarzyć wszystkie grzeczne dzieci prezentami i spędzić z nimi czas na wspólnej zabawie.

A, trzeba przyznać, organizatorzy zapewnili jej bez liku.

Animatorki  zaproponowały zabawy z chustą Klanza, magiczny tunel, przeciąganie liny czy bitwę na śnieżki.  Najmłodsi mogli pomalować buzie oraz pokolorować włosy. Dzieci odwiedził Minionek, który w tańcu nauczył je, jak robi się czekoladę. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek, a miłośnicy waty cukrowej mogli ją zajadać bez ograniczeń.

W zabawie mikołajkowej wzięła udział niemal cała społeczność sołectwa Wola Murowana na czele z zastępcą wójta gminy Łukaszem Barwinkiem, wicestarostą Zenonem Janusem, sołtysem Władysławem Zapałą, radnymi: Andrzejem Kasperkiem i Arturem Podczasiakiem oraz przewodniczącą Rady Sołeckiej Anetą Wajs. - Niezwykle cieszymy się z tak dużej frekwencji. To pokazuje, że takie imprezy w sołectwach są potrzebne. Z pewnością wkrótce zorganizujemy kolejną - mówiła Aneta Wajs.

Najbardziej oczekiwanym gościem był, oczywiście, Święty Mikołaj. Jego przybycie poprzedziło radosne pokrzykiwanie i śmiechy. A kiedy już się pojawił, nie sposób było zapanować nad radosnym piskami i krzykami dzieci.

Każde dziecko otrzymało, ufundowany przez wicestarostę Zenona Janusa, prezent i mogło sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. To był dzień pełen emocji. Do zobaczenia za rok, Święty Mikołaju!

 

Organizatorem Zabawy Mikołajkowej była Rada Sołecka sołectwa Wola Murowana, gmina Sitkówka-Nowiny oraz Gminny Ośrodek Kultury Perła w Nowinach.

 

Kalendarz

Gmina
Sitkówka-Nowiny


Projekt i realizacja: RED9.pl