Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja

Przydatne linki

Polecamy

Gmina Sitkówka-Nowiny

Gmina
Sitkówka-Nowiny

Szukaj w serwisie:
11-10-2018

Witamy w gminie Sitkówka-Nowiny

30 nowych mieszkańców

W ostatnim czasie w gminie Sitkówka-Nowiny przybyło aż 30 nowych mieszkańców. To wszystko za sprawą dzieci, które przyszły na świat i zamieszkały właśnie tutaj.

W dniach 1 i 8 października w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Sitkówka-Nowiny szczęśliwi rodzice spotkali się z wójtem gminy Sebastianem Nowaczkiewiczem oraz kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Marią Turczyn. Przedstawiciele urzędu złożyli na ich ręce serdeczne gratulacje z okazji narodzin ich pociech oraz wręczyli im listy gratulacyjne, kwiaty oraz pamiątkowe kocyki z herbem gminy. Nie obyło się bez pytań i wymiany poglądów w tematach tak ważnych dla świeżo upieczonych rodziców: służby zdrowia, opieki żłobkowej i przedszkolnej czy placów zabaw. To były naprawdę przyjemnie spędzone chwile.

Sara, Lena, Jakub, Oskar, Szymon, Klara, Natalia, Pola, Wojciech, Kajetan, Oliwier, Maksym, Jakub, Adam, Franciszek, Paweł, Antonina, Natalia, Kaja, Natalia, Iga, Milan, Gavin, Gabriela, Maja, Tomasz, Oliwier, Maria, Maja, Amelia – oto nasi nowi mieszkańcy. Szczęśliwym rodzicom raz jeszcze gratulujemy!

Kalendarz

Gmina
Sitkówka-Nowiny


Projekt i realizacja: RED9.pl