Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja

Przydatne linki

Polecamy

Gmina Sitkówka-Nowiny

Gmina
Sitkówka-Nowiny

Szukaj w serwisie:
01-12-2018

Wicewójt Łukasz Barwinek Przewodniczącym Zgromadzenia MZWIK

Nowe władze wybrane

W dniu 30 listopada 2018 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji w Kielcach w nowej kadencji. Przedmiotem obrad był wybór nowych władz MZWIK w Kielcach.

Międzygminny Związek Wodociągów i Kanalizacji w Kielcach to związek gmin Sitkówka-Nowiny, Masłów, Zagnańsk oraz miasta Kielce, którego celem jest wspólne wykonywanie zadań w zakresie zaopatrzenia w wodę, usuwania i oczyszczania ścieków, utrzymania związanych z tym urządzeń, planowania, koordynacji i realizacji inwestycji wodno-kanalizacyjnych.

Z mocy prawa przedstawicielem gminy w MZWIK w  Kielcach jest wójt Sebastian Nowaczkiewicz. Podczas sesji Rady Gminy w dniu 26 listopada 2018 r. radni zadecydowali, że drugim przedstawicielem gminy w MZWIK będzie wicewójt Łukasz Barwinek. Podczas piątkowego posiedzenia członkowie Zgromadzenia MZWIK w Kielcach jednogłośnie zadecydowali, że Przewodniczącym Zgromadzenia zostanie przedstawiciel gminy Sitkówka-Nowiny Łukasz Barwinek. Funkcję te pełnił już w poprzedniej kadencji. – Dziękuję Państwu za zaufanie, jakim ponownie mnie obdarzyliście. Zobowiązuję się wypełniać swoje obowiązki najlepiej, jak potrafię – mówił po ogłoszeniu wyników głosowania. Z kolei wójt Sebastian Nowaczkiewicz został wybrany członkiem Zarządu MZWiK.

Nowym Przewodniczącym Zarządu został Robert Kaszuba.

Kalendarz

Gmina
Sitkówka-Nowiny


Projekt i realizacja: RED9.pl