Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja

Przydatne linki

Polecamy

Gmina Sitkówka-Nowiny

Gmina
Sitkówka-Nowiny

Szukaj w serwisie:
01-12-2018

Nieco jazzu i mnóstwo śmiechu

Za nami "Andrzejki na wesoło"

Tradycją stało się już, że Andrzejkom organizowanym w naszej gminietowarzyszy nie tylko nutka magii i tajemniczości, ale i dużo dobrego humoru. Tak było i tym razem. Podczas tegorocznej imprezy zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury „perła” w Nowinach wystąpił zespół Trio Flawless oraz kabaret Weżrzesz.

 „Andrzejki na wesoło” rozpoczął recital zespołu Trio Flawless. Zespół powstał w październiku 2017 roku. Założyli je studenci - pasjonaci muzyki Daria Kierońska oraz Weronika Stachura jako wokal, a także Wojciech Lisowicz na instrumentach klawiszowych. Każde z osobna ma na swoim koncie różne osiągnięcia muzyczne na arenie ogólnopolskiej, a także międzynarodowej. Razem tworząc zespół grają najnowsze, a także już zapomniane kawałki POP, ale we własnej, jazzowej aranżacji. Jazowe aranżacje przebojów polskich i zagranicznych w wykonaniu Trio Flawless zachwyciły nowińską publiczność.

Po koncercie na scenie pojawił się kabaret Weźrzesz. To jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Kabaret Weźrzesz tworzy małżeństwo: Jarosław Pająk i Katarzyna Pająk Nagrodzeni na najbardziej priorytetowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa( zwycięstwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix), Finaliści Paki oraz zdobywcy wielu innych nagród. Coraz częściej zapraszani do kabaretowych programów telewizyjnych. Mogliśmy ich zobaczyć w programie Stand Up Zabij mnie Śmiechem, Ryjek, Sabat Czarownic, Kabaretowe Wakacje z Duchami, Świętokrzyska Gala Kabaretowa, Płocka Noc Kabaretowa, Dzięki Bogu Już Weekend czy Kabaret na Żywo. Grupa prezentuje skecze bardzo różnorodne. Od relacji damsko-męskich przez policjantów, złodziei, dziwnych biur, instytucji aż do kompletnie odchylonego od normy Człowieka Pampersa. Całość owiana inteligentnym żartem z mocnymi pointami.

I tak właśnie było podczas „Andrzejek na wesoło”. Kabaret Weźrzesz rozbawił do łęz publiczność, aktywnie włączając ją do swoich skeczy. Zabawie i śmiechom nie było końca.

 

Każdy z uczestników wydarzenia otrzymał wróżbę ukrytą w ciasteczku. Jak zapewniają organizatorzy – przepowiadały wszystkim dostatek i szczęście.

 

Kalendarz

Gmina
Sitkówka-Nowiny


Projekt i realizacja: RED9.pl